КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ

АКАДЕМІЯ КУЛЬТУРИ I МИСТЕЦТВ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Шановні абітурієнти!

Хочу познайомити вас з най прекраснішим видом мистецтв – хореографією!

Це мистецтво, яке дає насолоду не тільки очам, коли споглядаєш на витончених та справних артистів, а мистецтво – яке захоплює вашу душу, ваше тіло, ваш розум! Яке підносить вас на вершину блаженства від того розуміння, що рухами тіла можна передавати легкі нотки музичного супроводу, розкрити душу, почуття та емоції. І ви закохуєтесь в танець і вже не можеш без нього жити ! Ви танцюєте всюди - на вулиці - чекаючи на автобус, в магазині - стоячи біля каси, на кухні - слухаючи радіо…..і розумієте – це те життя, без якого  себе вже не уявляєш.

Але спочатку – величезна праця за зачиненими дверима, багато поту, сліз, емоцій……. , і повірте мені – воно того варте!

Вже 33 роки я викладаю класичний танець в нашому навчальному закладі. І весь цей час я отримую велике задоволення від своєї роботи. А коли робота приносить задоволення – це щастя! І цим щастям, а також своїми знаннями я хочу поділитися з вами.

Класичний танець, це дисципліна, яка є однією із головних у процесі підготовки хореографів, база та фундамент для успішного вивчення народно- сценічної, бальної та сучасної хореографії. Уроки  класичного танцю найбільш важкі, вимагають великих фізичних і психологічних зусиль, часу і праці. Пізнаючи класичний танець, ми пізнаємо хореографічне мистецтво в цілому, необхідне для того, щоб «виліпити» зі звичайної людини тіло танцівника.

Багато студентів пройшло через мій клас і з кожним з них я ділилась своєю любов’ю до цього найпрекраснішого виду хореографії.

Багато з них вже стали моїми колегами - викладачами, дехто працює артистами балету в хореографічних колективах, дехто навчається у вищому навчальному закладі , але кожен з них мав змогу  зрозуміти своє тіло, свою душу, доторкнутись до найпотаємніших глибин свого світосприйняття, стати дисциплінованим, витривалим,  відповідальним, готовим до дорослого життя!

Я  запрошую всіх вас спробувати себе в цьому виді мистецтва. Я впевнена, що ви закохаєтесь і хореографія стане вашим життям !

Ми чекаємо саме на вас!!!

Ярова Людмила Вікторівна